[ZESTAW] 5 op. kadzidełek tradycyjnych + 1 GRATIS

198.99 

Kadzidełka tradycyjne - PIŻMO

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - JAŚMIN

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - FRANKINCENSE

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - YLANG YLANG

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - DRZEWO SANDAŁOWE

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - WANILIA

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - LAWENDA

Brak w magazynie

Kadzidełka tradycyjne - RÓŻA

Brak w magazynie

Kadzidełka patyczkowe, które znajdziesz w sklepie Laparica są produktem PREMIUM**** wykonanym wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych barwników i wzmacniaczy zapachu. Ich użycie jest bardzo proste – wystarczy, że bezpiecznie umieścisz patyczek na podstawce (sprawdź naszą ofertę) i zapalisz. Kadzidła poprawiają atmosferę, koją zmysły i regulują nasz nastrój. Są niezastąpione kiedy chcesz podnieść wibrację swojego otoczenia lub swoją. Odpowiednio dobrane kadzidło ma także moc wspomagania intencji z którą aktualnie pracujesz. Właśnie dlatego sprawdzają się nie tylko podczas ceremonii – warto po nie sięgać na co dzień, korzystając z niezwykłej mocy ma aromaterapii. Kreuj swoją rzeczywistość za pomocą odpowiedniego zapachu i uwierz, że obfitość jest Twoim naturalnym stanem!

 

 

Opis

Chamsa – co oznacza ten symbol?

Jedna z teorii zakłada, że dłoń ta była już znana w starożytnym Egipcie. Symbolizowała jednego z bogów który odpowiadał za opiekę nad dzieckiem sprawowaną przez duchy przodków. Innym znaczeniem tego symbolu jest bóg nieba – Horus. Dłoń z okiem miała nawiązywać do oka Horusa, co oznacza, że człowiek nie ucieknie przed swoim sumieniem. Traktowano to jako przestrogę przed czynieniem zła.

Inna teoria znajduje początki Chamsy na Kartaginie, gdzie ręka najwyższego bóstwa Tanita została użyta do odstraszenia zła.  Aktualnie Ręka Fatimy w Izraelu znana jest jako „ręka Miriam” – na pamiątkę biblijnej Miriam (siostry Mojżesza i Aarona). Jej zadaniem jest ochrona wiernych przed złem. Chrześcijanie utożsamiają ją z ręką Marii i jest przede wszystkim symbolem bożej opieki przed złem i nieszczęściem. W Azji uznaje się dłoń jako symbol szczęścia.